VW Golf
Здравейте продавам колата си а именно Голф 4 ка със доста доработки. Доработките са Вал от SDI 75 к. с, турбо от БМВ е60 231 к. с електронно, Даунпайп 76 мм, Челен Кулер 550х250, притискател от VR6, Феродо от Ауди 80, Твърд маховик валел, Двоен кован съединител, генерация със cut off клапа, Дюзи от VW phaeton 5. 0 313 к. с предни дискове от Ауди S3. Цялата предница е чисто нова сменени са предните амортисьори Билщайн чисто нови тавана е направен алкантара има Хамелеон на челното стъкло на стойност 100 евро 80% има и музика колата доста е стабилна леки външни забележки и което е нормално за годините си. Причината по което продавам колата е че си купих нова кола без бартери коментар на място.
Преглеждания: 27
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от глас.