Mazda 3
Продавам лична си Мазда 3. Колата е купена през ноември 2025 година и до сега съм сменил спирачни накладки отпред и отзад, смених маслото в двигатела и спирачна течност, обслужих окачването. Седалките са почистени с специална прахосмукачка. Има забележки по външна част и абс, защото нещо е станало с кабел, и аз не съм го поръчал още. Колата е перфектна като първа, разполага с 2. 0 на 150 коня, във връзка с ръчна кутия подаряват много емоции. Също има и шибедах. Разходът на горивото е около 8 литра в града и 6 по скоростен път при леко кормуване. Има коментар по цена
Преглеждания: 28
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от глас.