Honda Civic MK VIII 1.8 i-Vtec 140 к.с.
Продава се САМО ЦЯЛАТА! Honda Civic 2006, 1. 8 i-Vtec EX (пакетът с хубавите екстри като отопляеми огледала, GPS и мултимедиен екран, cd changer, etc. Двигателят е в добро състояние, оставих я лятото, защото компресорът на климатика заби, и протриваше ремъка, а имах друга кола за каране. Има 5 джанти - 3 от тъмните, две от светлите, Има чисто нов термостат и две ламбда сонди, които вървят с колата. Задните амортесьори са под 5000 км. Продава се САМО ЦЯЛАТА!
Допълнителна инфомация:
Преглеждания: 42
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от глас.