VW Bora
Продавам стара баба, която е взимана нов внос от Италия и до ден днешен е служила вярно и безотказно. Никога не ме оставила на път. Монтиран е бил газов инжекцион в България. Двигателя е 1. 6 с мощност 101 коня, много икономичен и малкия данък. На една от снимките съм показал средния разход на бордовия компютър в движение с до 90 км в час - 4, 7 литра на 100. Градско гори 9 литра газ, на дълго с климатроник и скорост до 100 км разхода е 7, 5 на 100. Колата е на 26 години, но няма никакви сериозни гнилочи и ремонти. Двигателя е тих и безпроблемен. До ангренажно обслужване има още 37 Хил км. До масло 7 Хил км. Салона е здрав, няма никъде скъсано въпреки възрастта. Тавана е здрав и не се е разлепил . Климатик, парно стъкла , всичко работи. Сменил съм накладки и филтри. Газовата бутилка събира 27 литра газ , с която се минава 320 км. Че и повече. Има нормални козметични забележки за годините си и никога не е била удряна. Оглед след уговорка . Продава се заряди закупуване на друг автомобил, по голям. Изрядни са всички документи. Задължително прехвърляне. За допълнително въпроси съм на среща - 0 8 9 8 2 2 2 3 9 5 . Има още доста живот в автомобила.
Допълнителна инфомация:
- • 4(5) Врати
- • Антиблокираща система
- • Бордкомпютър
- • Възд. възглавници - Предни
- • Газова уредба
- • Ел. Огледала
- • Ел. Стъкла
- • Климатроник
- • Лети джанти
- • Напълно обслужен
- • Нов внос
- • С регистрация
- • Серво усилвател на волана
Преглеждания: 16
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от глас.