VW Golf
АБС няма. Еърбеци няма. Салон Рекаро. Шофьорса седалка скъсана, другите здрави. Има нужда от пране. Ел. стъкла не работят. Моторчетата отпред са ОК, но въженцата са врязани в ролките. Климатик - може би има теч. Има нужда от пълнене. Сменена ролка на компресор. Кормилна рейка износена, но до 110 км/ч стабилна. Окачване - редовно поддържано. В момента има нужда от смяна на тампони отпред. Нови задни пружини в кашончета (не са монтирани). Управлението на парно и климатик има нужда от смяна или почистване на контакти. Уплътненията на въздуховодите са за смяна. Одрано и ръждичка отляво и два леки удара отпред вдясно (сменен фар и двата пъти). Решетката е леко крива, но налична. Предно стъкло сменено преди няколко години. Два комплекта гуми на стоманени джанти. Зимни 14 инча, летни 15 инча. Километрите са реални. Първите 160 000 в Италия, другите в България. Аз съм втори собственик след италианеца. От 2009 година. Ако телефонът ми е изключен ще върна обаждане по-късно или на следващия ден. Може да ми пишете във Вайбър.
Преглеждания: 22
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от глас.