BMW 330 E46 330D
Дойде време да се разделя с личния си автомобил, по който не са пестени средства. Има направени доста подобрения и обслужвания, които ще опиша по-долу. \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ \\\\\\\\\\\\\\\\\\ ? BMW /E46 330D/ 184HP /FACELIFT 2002г. ? ? Рекаро кожен салон с подгрев. ? ? М-ков километраж с бяла подсветка и в синьо бордкомпютър със сини стрелки. ? ? Алкантара таван и колонки, сенниците са пак в черно само че не са в алкантара. ? ? М3 прагове. ? ? Лайстни в синьо пчелна пита. ? ? Спортен скоростен лост на mishimoto. ? ? Маншони за ръчната и скоростния лост по поръчка. ? ? Централната конзола е направена от гадното черно гумено покритие в черен гланц на хидрографика със защитно покритие против надраскване. ? ? нови къп холдъри черен мат. ? ? Нов подлакътник със пребоядисана долна част в черен мат поради пак гадното гумено покритие. ? ? Волана е направен в фолио черен гланц 3М със синьо копче за темпомата. ? ? Истински карбон емблема. ? ? Има щори на стъклата по поръчка 15%. ? ? Бууст метър до 3 бара. ? ? Фолио на задните стъкла и багажника със гаранция. ? ? Направена е звукоизолация на багажника и са сменени корите на багажника и тапичките за регулирането на багажника. ? Това са нещата които са направени вътре по нея. ////////////////////////////////////////////////// ///////////////////// ? М3 броня със М3 CSL лип и тунинг капаци за халогенните бронята има PPF фолио против надраскване и камъчета. ? ? 18ки джати спорт пакет style 72 m double spoke. ? ? 16 ки джанти от е60 или е39 със зимни гуми на два сезона. ? ? М3 бъбреци черен гланц. ? ? Преден капак с фолио карбон мат 3M. ? ? Истински карбон емблема на предния капак. ? ? Затъмнени фарове и мигачи с ppf фолио. ? ? Нови angle eyes. ? ? Мигачи на калниците черни бягящи. ? ? М-кови огледала карбон гланц. ? ? Предни ветробрани. ? ? Нови чистачки bosch. ? ? Пребоядисани двата предни калника и лайстните на калниците в цвета на колата. ? ? Пребоядисана задната броня лайстните също са пребоядисани като в цвета на колата. ? ? Shadowline лайстни. ? ? И матовите уплътнения около прозорците са направени в черен гланц 3М. ? ? Shark fin антена на тавана. ? ? Багажника е направен в карбон мат 3M. ? ? Лед плафони на номера с нова направена инсталация. ? ? Полу затъмнени стопове. ? Това са нещата които са направени отвънка. \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ \\\\\\\\\\\\\\\\\\\ ? Турбо 2263 хибрид. ? ? 3баров мап сензор. ? ? Кулер 550/230/63. ? ? Сменени всички турбо пътища на 63мм. ? ? Рейс пайп. ? ? Изпускателен колектор от 218 коня със гарнитура от 231 коня. ? ? Препревена картерната вентилация като на 3. 5 дизел със плейт и маркуч който слиза към земята. ? ? Интейк на 102мм K&N правен при кошмара. ? ? Цялостна генерация на 90 мм със гърне на simons правена при чичо митко customs. ? ? Спортни пружини за клапаните +70%. ? ? Охладител 8-редов за нафтата. ? ? Ел. перка от 330i бензин. ? ? Колата има софтуер stage 2 правена при PDM PERFORMANCE има изкарани 280кс и 600нм но е за донастройка в момента е на сейфти. ? Това са нещата направени от към тунинг. ////////////////////////////////////////////////// /////////////////// ? Съединител и маховик на SACHS PERFORMANCE. ? ? Горна и долна помпана съединител сменени. ? ? Маслен филтър горивен филтър филтър на купе сменени. ? ? Тампони на двигателя оригинални на бмв на скоро сменени и маркучите за към вакума на тях са сменени. ? ? Сменени маркучи за актуатора на турбото. ? ? Всичко по антифризната система е сменено със нови оригинални. ? ? Носачи Meyle HD тампоните и шарнирите вървят заедно с тях. ? ? Вътрешни и външни накрайници сменени. ? ? Кормилната щанга също. ? ? Казанче за хидравличната течност. ? ? Сменен е капака за гарнитурата на клапаните. ? ? Сменена е гарнитурата за ангренажния капак. ? ? Гарнитурата на картера е сменена. ? ? Семеринга за коленовия вал сменена. ? ? О-пръстен на вакум помпата сменен. ? ? Пистовия ремък. ? ? Гарнитура капак клапани сменена. ? ? Гарнитурата на всмукателния и изпускателния сменени на изпускателния е от 3д 231коня. ? ? Дюзите са сменени с нови оригинални пак същите. ? ? Сменени дифтунки о пръстени на дюзите. ? ? Маркуча за излишното гориво е сменен. ? ? Водна помпа и термостат сменени. ? ? Подгревни свещи и реле на подгревни свещи сменени. ? ? Динамото е сменено с чисто ново оригинално. ? ? Стартера също. ? ? Акумолатора е сменен. ? ? Маслото е сменено кара се с масло на liqui moly 5w50 ? ? Тампоните са сменени на скоростната кутия. ? ? Маркуч на обратното гориво сменен. ? ? Всички маркучи по горивната система са сменени. ? ? Тръба за охладителната система сменен. ? Със сигурност нещо забравям но за сега това се сещам за нещата които са направени по нея. |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||| |||||||||||||||||||||||||||||||||| ? Телефон за връзка: 0894277716 Възможен е лек коментар, само на място!
Допълнителна инфомация:
- • 4(5) Врати
- • DVD, TV
- • LED фарове
- • Аларма
- • Антиблокираща система
- • Бордкомпютър
- • Ел. Огледала
- • Ел. Стъкла
- • Климатик
- • Кожен салон
- • Лети джанти
- • Мултифункционален волан
- • Напълно обслужен
- • Подгряване на седалките
- • С регистрация
- • Серво усилвател на волана
- • Тунинг
- • Централно заключване
Преглеждания: 4
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от глас.