BMW 530 E61 530D
Здравейте, предлагам следният автомобил за продажба, като ще опитам да бъда максимално изчерпателен още тук, относно всички подробности за колата. Не бих желал да лъжа никого и смятам, че хората повече се плашат от неизвестните проблеми, отколкото ако бъдеш честен с тях. Колата е при мен от две години, колко собственика е имала досега - не зная. Сменени и ремонтирани неща по нея са: През декември 2024: 1. Премахнат ЕГР механично и софтуерно и сложен Рейспайп. 2. Изолирани вихрови клапи. 3. Нов интеркулер. 4. Сменен клапан картерна вентилация. 5. Сменени подгревни свещи и реле. 6. Гарнитура капак клапани. 7. Стейдж на мотора и нов софтуер - в момента колата е около 280кс. 8. О-оръстени на турбото. 9. Смяна капачка за маслото с нова оригинална. 10. Накладки. **ДПФ-а е премахнат от предишен собственик, но не е сложен ДаунПайп. ** През 2025: 1. Сменен маслен охладител. 2. Сменена гарнитура на стойката на масления охладител. 3. Сменен фланец на антифриза. 4. Смяна на антифриз и промивка на системата. 5. Сменени задни амортисьори, прашници, тампони Макферсън и тампони стабилизираща щанга. 6. Ревизия на цялата задница. 7. Ремонт на задна лява въздушна възглавница. 8. Сменен маркуч на турбото. 9. Сменен десен стоп - не е заради удар, просто му беше дошло времето. 10. Полиране на фаровете и защитно фолио. 11. Рециклиран алтернатор. През 2026: 1. Сменени два предни носача, биалетки и тампони стабилизираща щанга. 2. Сменени два кормилни накрайника. 3. Оправен теч от семеринга на коляновия вал. 4. Ново моторче на чистачките. Обслужването е било винаги на около 8000км, като й слагам Кастрол Едж. Забележки: Опитах се да ги снимам, но не знам колко успях. 1. Задната броня е вдлъбната сякаш от теглич още при предни собственици. 2. Предната броня ми я удариха на паркинг и е китосвана. 3. Има си и още ожулвания. 4. На задните седалки има нещо разсипано, което представа си нямам какво е, но не се чисти, снимал съм го, дете е било разсипало нещо. 5. Не гарантирам изобщо за реален пробег на колата, най-вероятно не е реален, но не съм търсил какъв е истинския. Екстри: 1. Два къпхолдера. 2. Подгрев на предни седалки. 3. М волан. 4. Щори на задните прозорци и щора за багажник, която в момента на снимките я бях махнал. 5. Динамик драйв фарове. Плюсове на автомобила: Колата ускорява изключително бързо и е много динамична. Много приятна за каране. Смело мога да твърдя, че колата не е масларка. Да, доливам от време на време, но нищо фрапантно и притеснително. Ако почне да губи масло повече мисля за теч, отколкото за значително горене. За последно оставих най-важното и това, което всеки трябва да знае за колата. Текущи проблеми и неща, които не работят: 1. Луфт в рейката - при каране на колата има тропане отпред, който се установи, че е от луфт в рейката. Посъветван съм да не я пипам, щом не е протекла още, а впоследствие да се вземе здрава втора употреба, а не да се рециклира. 2. Скърцане отпред вляво - може би носач, може би тампон, не съм го проверявал все още. 3. Има теч отскоро, който се опитах да го снимам, но и него не съм го проверявал. 4. Багажника не се отваря от копчето на дистанционното - така я взех. 5. Задна чистачка не работи - отново нещо още преди мен. 6. Радиото не лови добре, може би е за усилвател, не зная, не го ползвам. 7. От преди няколко дни, след една прехвалена автомивка и силния дъжд наскоро, станаха две изненадващи неща - централното заключване от дистанционното спря да работи, а задния прозорец понякога се отваря сам при затваряне на багажника. 8. Динамик драйв фаровете не работехе още откак я купих, най-вероятно бушон или модул. Това се сещам за момента. Има зимни гуми на един сезон и летни гуми на сезон и половина. Намира се в кв. Люлин, карам си я ежедневно. Дано съм бил максимално изчерпателен, поне за нещата, които се сещам. За повече въпроси, огледи и тест драйв - пишете на Вайбър или звъннете. Благодаря!
Допълнителна инфомация:
- • 4(5) Врати
- • Климатроник
- • Парктроник
- • Подгряване на седалките
Преглеждания: 9
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от глас.