BMW 740 Li LCI N55
BMW F02 740Li LCI Comfort keyless access and start Разширения салон с венитлация, подгрев, всички възможни регулирания и джентълмен функция. Soft close на вратите Адаптивни лед фарове Head up display и други Колата е в изключително визуално, техническо и интериорно състояние. Личен внос от щатите Палмс Бийч Флорида- сняг не е виждала и съответно е отлична отдолу. Търсил съм я буквално два месеца денонощно. Имам още два автомобила и мотор и тази съм я ползвал само на дълги разстояния и изцяло за удоволствие, каквато беше и идеята на покупката. Колата е без удари, челосвания, наводнения, удари отдолу- имаше закачена предна предна броня, която е ремонтирана и с отстранени светлоотразители. Няма нищо общо с огромна част от вноса от Канада и Щатите и особено с вече внесените и " отремонтирани" коли. Километража е оригиналния нейния полудигитален със сменени оригинални циферблати. Стоповете са оригиналните фейсови, а не отваряни такива. Стойката за задния номер е оригинална европейска. Софтуеъра е сменен с оригиналния европейски. Абсолютно реални километри със сервизна история и проверка в Бова Кар. Технически перфектна без каквито и да било течове от двигател, кутия и каквото и да било друго. Колата е с Н55 мотор. Окачването няма никакви луфтове, скърцания и колата седи като типичен представител на 7ма серия на пътя. Външния вид е впечатляващ и спокойно мога да я определя като перфектна за кола, която не е чисто нова- няма забележки. Интериора е изключително чист и поддържан. Тук съм добавил таван и колонки от алкантара, което за мен е черешката на тортата. Преди 5000км. сменени: масло, маслен, въздушен и климатични филтри, антифриз, кулер, двата криви носача отпред, чистачки и др. Разполага с чисто нови летни гуми Nexen N ferra Sport и добри зимни гуми Pirelli- бяха ми останали от миналата кола, за това не съм взимал нови, а и само веднъж съм я изкарвал зимата (това са и първите зимни гуми-сняг не е виждала предвид локацията на вноса). Няма нужда от каквито и да било ремонти или бъдещи инвестиции и може да се провери в сервиз по Ваш избор, но е за предпочитане да е оторизиран. Автокаско Армеец с възможност за сервиз в М Кар и всички останали доверени сервизи до края на 2026г. - платено изцяло и без забележки. Г. О. Армеец до края на 2026г. платена изцяло. Винетка до 7. 2027г. Цената е съобразена със състоянието и пазара в момента, под себестойността и и държа да отбележа, че продажбата не е наложителна, а даже по-скоро предпочитам бартер. Бартер е възможен за следните с доплащане от моя страна за: BMW 7 G11 бензин, BMW X7 бензин, M Power от 3та серия нагоре. Това е реално и причината за продажба. Моля, ако имате интерес към такъв автомобил разгледайте първо оналйн и на място другите обяви за такива за да имате реална база за сравнение!
Допълнителна инфомация:
- • 4(5) Врати
- • Bluetooth \ handsfree
- • LED фарове
- • Аларма
- • Антиблокираща система
- • Бартер
- • Блокаж на диференциала
- • Бордкомпютър
- • Възд. възглавници - Задни
- • Възд. възглавници - Предни
- • Възд. възглавници - Стран.
- • Дълга база
- • Ел. Огледала
- • Ел. Стъкла
- • Ел. рег. на седалките
- • Ел. прогр. за стабилизиране
- • Климатроник
- • Кожен салон
- • Ксенонови фарове
- • Лети джанти
- • Мултифункционален волан
- • Навигация
- • Напълно обслужен
- • Парктроник
- • Подгряване на седалките
- • С регистрация
- • Сервизна книжка
- • Серво усилвател на волана
- • Автопилот
- • Халогенни фарове
- • Централно заключване
- • Шибедах
Преглеждания: 28
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от глас.