Продавам BMW E60 530d, 3.0 дизел, ръчни скорости.
Колата е поддържана с много мерак и любов, с много вложени средства. Гражданска и преглед до декември,
масла и всички филтри преди 3000км. Винетка до Юни 2027г.
Колата е заводсвки m sport package и окачване със shadowline (черни лайсни таван и колони)
Направени са множество ремонти - повечето превантивни, обслужвания и подобрения, включително:
* рециклирана турбина, нов компресор на климатика + фрион;
* премахнати вихрови клапи хардуерно и софтуерно;
* премахнати DPF и катализатор;
* Тампони на двигател OEM;
* LED осветление;
* обслужване на вакуум система;
* вакуум помпа и гарнитури;
* водна помпа, ремъци, ролки, термостати;
* воден радиатор и радиатор климатик;
* предни и задни дискове и накладки ATE;
* ремонти по ходова част — носачи, втулки, кормилен накрайник и други;
* картерна гарнитура, семеринги, вентилация, подгревни свещи;
* нов комплект съединител LUK;
* семеринг на колянов вал, маншон катализатор, кормилни накрайници, мека връзка ауспух планка;
* дроселова клапа pierburg OEM
* масло OEM на диференциал и скоростна кутия;
* дебитомер, OEM MAP сензор, OEM MAF sensor;
* лек ремап stage 1.
По електрониката са правени:
* нов ключ с кодиране;
* Parktronic;
* LED фарове кодиране;
* добавен AUX;
* отстранена утечка;
* сменен акумулатор;
* сменено реле на подгревни свещи.
Външно и вътрешно:
* претапициран волан м-шев и скоростен лост;
* комфорт салон с подгрев чупещ гръб и лумбардна опора;
* полирани фарове със защитно фолио;
* сменяни, уплътнения, дръжка на багажник и други детайли;
* подменена крива джанта (от стар собственик) с перфектна такава.
2 Комплекта висок клас гуми почти нови към колата:
* зимни Hankook Winter i*cept evo2 - на 10000км;
* летни Toyo Proxes - на 12000км.
Към колата може да се добавят при желание М5 предна броня (в сребрист цвят) и хроматични огледала със затъмняване и подсветка и подгрев и цената става 6500евро.
В колата са вложени над 7500евро извън покупката й.
Коментар на цената — само след оглед.