BMW 530 530xd
Автомобилът се намира в гр. София. За оглед на място 0988845668. На снимките са показани всички забележки! По табло няма забележки : ) Май 2023 съм я купил като месец след това се наложи и смених раздатката с моторчето. Последен належащ ремонт беше Март 2026г. Тогава рециклираха напълно турбината с усилена билет перка и нова топла част, понеже старата беше спукана! Наложи се да се сложи даун и рейспайп, не за гъзария, а от техническа гледна точка! Няма да лъжа, че отидох за настройка на кутия и мотор след като смених всички тези неща, върви доволно и безупречно изкара около 300 на мотор със стейдж 3 (вече не сменява скорости като тролей) : ) Колата не дразни със своя звук има си средно гърне и минава на прегледи без проблем с еко 3! Веднага след това се обслужиха масло на скорости(с нов картер) и масло с филтри на мотор. 2024г се смениха с чисто нови: компресор, водна помпа, ролки, ремъци и демпферна шайба(кортеко). Зимата на 2025г са сменине всички биалетки, тампони на стаб. щанга и тампоните на носачите отпред, както и каретата на карданите+дискове и накладки! Ноември 2025г рециклираха фаровете и светят безупречно-с чисто нови стъкла, ксенон на късите ( осрам 420лв) и нови Н7 (осрам 80лв) на дългите, инсталацията е напълно подменена! Акумулатора е от 2023 зимата-баннер АГМ 95ач по каталог! Андроида е монтиран от собственика преди мен и имаше гаранция до 2025г( последен модел за тогава)! Подгрев на предни седалки и хедъп дисплей. Наличен теглич и аптечка с инструменти! Има винетка и гражданска отговорност до 12. 2026! Преглед до 05. 2027 към СБА ( златна карта- разполага с безплатна пътна помощ за цяла Европа)! Гуми 2023г мишелин има и зимни Файърстоун 2023, но джантите са само тези - 18ки! Забележките са изложени на снимки, някои ще излязат с паста, но тези като задната броня ще се наложи цялостно пребоядисване! Колата не е перфектна, върши работа за екскурзии до Белград Истанбул и цяла България, но вече е тесничка : ) Може да се види в сервиз по ваш избор и разбира се цената е съобразена със забележките, печалба от нея не търся, както при всеки автомобил това трудно може да се случи. Тук в случая не са пестени средства и по колата! След покупката са вкарани доста средства и труд, за да е технически изрядна! Антифризът не е мръднал за времето в което я имам! За маслото нямам коментар, това е БМВ (някои имат заводски характеристики, че харчат масло) : )
Допълнителна инфомация:
- • 4(5) Врати
- • 4x4
- • Bluetooth \ handsfree
- • Възд. възглавници - Задни
- • Възд. възглавници - Предни
- • Възд. възглавници - Стран.
- • Ел. Огледала
- • Ел. Стъкла
- • Климатроник
- • Кожен салон
- • Ксенонови фарове
- • Лети джанти
- • Мултифункционален волан
- • Навигация
- • Напълно обслужен
- • Парктроник
- • Подгряване на седалките
- • С регистрация
- • Теглич
- • Халогенни фарове
- • Централно заключване
Преглеждания: 15
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от глас.