Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Кайсиева градина
Цена на кв.м.
2162 €/кв. м.
Агенция за недвижими имоти Адмирал Риъл Естейт предлага за продажба просторен тристаен апартамент, разположен в кв. Кайсиева градина, в модерна жилищна сграда, построена през 2020 г.
Имотът е с площ от 74 кв.м и се намира на 5-ти етаж от 6 в сграда с асансьор. Апартаментът е завършен до ключ, което позволява на бъдещите собственици да се нанесат бързо и удобно, без необходимост от допълнителни ремонтни дейности.
Жилището предлага функционално разпределение, включващо входно антре, просторен дневен тракт с кухненска част, две самостоятелни спални, баня с тоалетна, перално помещение и тераса. Благодарение на практичното разпределение, имотът осигурява комфорт и удобство за цялото семейство.
Сградата е с модерна визия и качествено изпълнение, а районът предлага отлична инфраструктура в близост се намират магазини, супермаркети, училища, детски градини, спирки на градски транспорт и всички необходими удобства за динамично ежедневие.
Апартаментът е подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция с отличен потенциал за отдаване под наем. Съчетава предимствата на новото строителство, готовността за нанасяне и удобната градска локация.
Агенция Адмирал Риъл Естейт съдейства на своите клиенти при избора на имот, организиране на огледи, банково кредитиране и цялостно финализиране на сделката до нейното успешно приключване.
Код на офертата: 231036
За повече информация и организиране на оглед:Виктория Дишлиева 0878 699 773
Преглеждания: 7
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от глас.