Продава 3-СТАЕН, с. Кошарица, област Бургас
Цена на кв.м.
1195 €/кв. м.
За повече информация обадете ни се на тел: 0882 817 478 или 02 425 68 40 и цитирайте референтния номер на имота: Snb 91419.
Отговорен брокер: Стилиян Георгиев
Предлагаме за продажба просторен пентхаус в комплекс Sunset Kosharitsa, разположен в спокойна и зелена местност в близост до Слънчев бряг и морето. Имотът съчетава комфортна вътрешна площ с впечатляваща тераса от близо 70 кв. м., която предоставя множество възможности за отдих, развлечения и индивидуално оформление.
Основното предимство на имота е огромната тераса. Тя позволява да бъде превърната в пълноценна зона за отдих на открито с летен хол, кът за хранене, барбекю зона, шезлонги, зеленина и др. Благодарение на размерите си терасата се превръща в естествено продължение на жилищното пространство и предоставя рядко срещана за курортен имот възможност за комфортно използване на откритото пространство.
Пентхаусът разполага с функционално разпределение и две бани, което осигурява допълнителен комфорт.
Имотът е в добро общо състояние и се нуждае основно от освежителен ремонт. Това дава възможност на новия собственик да обнови интериора, да избере мебели и декоративни елементи според своя вкус, без необходимост от основен ремонт.
Допълнително предимство са масивните дървени тенти на всички тераси, изработени преди около две години и намиращи се в отлично състояние. Те осигуряват сянка и комфорт и позволяват пълноценно използване на външните пространства през топлите месеци.
Sunset Kosharitsa спокойствие и близост до морето
Комплексът е разположен в зелена и спокойна местност, което позволява да се съчетаят уединението и почивката сред природата с удобния достъп до Слънчев бряг, морето, ресторанти, магазини и разнообразните развлечения на курорта.
Пентхаусът е подходящ както за лично ползване и сезонна почивка, така и за инвестиция с потенциал за отдаване под наем. Голямата тераса, двете бани, добрата площ и възможността за обновяване превръщат имота в интересен избор както за собствен ваканционен дом, така и за последваща инвестиционна експлоатация.
Оглед на имота
Можем да организираме оглед на имота спрямо нашия график и възможностите за достъп до него. Заявете вашето желание за оглед, като се свържете с отговорния за офертата брокер по имейл или телефон.
Резервация на имота
Имотът може да бъде резервиран и свален от продажба със заплащане на депозит, след което се прекратява провеждането на огледи с други купувачи и започва подготовка на документите за ...
Преглеждания: 8
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от глас.