Сплайсер DVP 740 (FTTH Splicer DVP-740)

гр. Варна, Западна промишлена зона Публикувана/обновена на 12 септември в 14:59 ч.
Състояние
Ново
Доставка
Лично предаване; За сметка на купувача

Малък размер, подходящ за всякакъв тип заварки включително и за FTTH конектори

Комплекта включва: Сплайсер, стрипер, зарядно, резервни електроди,




охлаждаща касетка, упътване, кутия, резачка, държач за конектори.

Осигурен гаранционен и извънгаранционен сервиз.

Compact & Light weight


 Fully Automatic Operation


 5000m altitude ensures Splice Quality


 SYSTEM TEST ensures the best working condition


 Color LCD monitor


 Pause function, convenient for scientific research


 Store 8000 groups of splice results


 USB&DC interface


 High battery capacity, up to 200 times of continuous splice and heat



Fiber Diameter Cladding Diameter: 80-150 um; Coating Diameter: 100~1000 um


Applicable fibers SM, MM, DS, NZDS, G655,G657 and others


Splice loss 0.01dB(MM)、0.02dB(SM)、0.05dB(DS/NZDS/G.655/G.657)


Return loss 60dB


Tension test 2.0N


Protection sleeve length 25mm、40mm、50mm


Tube-heat Time 35S


Splicing program Automatic Setting


Language Chinese, English


Alignment Core Alignment(PAS Technology)

Splicing method Arc splicing

Fiber Holder Replaceable and Suitable for the Splice of bare fiber




,pigtail ,patch cord, optical fiber drop cable and SC,FC,LC connector

Display Color3.5 Inch TFT

Interface USB, suitable for data download and software update

Splice Memory 10000

Electrode Span At least 5000 times
Operating Temp -18℃~50℃
Storage Temp -40℃~80℃
Window Protection Max. wind velocity of 15m/s
Power Supply Internal Li-Battery, DC adaptor
DC output 12V/2A Power for external heater, light or hot jacket stripper

Battery Capacity More than 150 times of continuous splices and heats
Dimension 122mm(L)*122mm(W)*130mm(H)
Weight 2.0KG(Include battery)


STANDARD PACKAGE
Main body,Fiber Stripper,Charger,Electrode,Cooling Tray,Manual,


Carry Case,Fiber Cleaver,SOC Fiber Holder
Код на продукта: 30285

//www.youtube.com/embed/Yd9ztjqVD34
Сплайсер DVP 740 (FTTH Splicer DVP-740), снимка 2
Сплайсер DVP 740 (FTTH Splicer DVP-740), снимка 3
Сплайсер DVP 740 (FTTH Splicer DVP-740), снимка 4
Сплайсер DVP 740 (FTTH Splicer DVP-740), снимка 5
Сплайсер DVP 740 (FTTH Splicer DVP-740), снимка 6
Сплайсер DVP 740 (FTTH Splicer DVP-740), снимка 7
Сплайсер DVP 740 (FTTH Splicer DVP-740), снимка 8
Сплайсер DVP 740 (FTTH Splicer DVP-740), снимка 9
Сплайсер DVP 740 (FTTH Splicer DVP-740), снимка 10
Сплайсер DVP 740 (FTTH Splicer DVP-740), снимка 11
Сплайсер DVP 740 (FTTH Splicer DVP-740), снимка 12
Сплайсер DVP 740 (FTTH Splicer DVP-740), снимка 13
Сплайсер DVP 740 (FTTH Splicer DVP-740), снимка 14
Преглеждания: 492
Обяви на потребителя Екском Варна Виж всички 56 обяви
Още обяви в Bazar.BG
Цена
Цена: Не е указана
Покажи телефон08XX XXX XXX (покажи)
5 рейтинг
Екском Варна
В Bazar.BG от 23 декември 2016
56 обяви на потребителя