00мин.
00сек.
до големите отстъпки на
Ден за разпродажби

Англия - ФРГ /Германия/ четвъртфинал за европейско първенство оригинална футболна програма от 1972 г → Обява 20543696

гр. Ботевград, София област Наблюдавай

Публикувана/обновена на 28 март в 06:30 ч.

Състояние
Използвано
Доставка
Купувача
Мачът е игран на 29 април 1972 г. на стадион Уембли в Лондон пред 100 000 зрители.
Гостите от Германия побеждават с 1:3 с голове на Ули Хьонес (26'), Гюнтер Нетцер (84') и Герд Мюлер (89'). Освен тях в Бундестима блестят звезди като Франц Бекенбауер, Пол Брайтнер и вратарят Сеп Майер.
За домакините от Англия играят Боби Муур, Джеф Хърст, вратарят Гордън Бенкс и др.

Програмата е в много добро състояние за годините си, без особени забележки и в пълен комплект.

Изпращам програмата с възможност за преглед, за да сте сигурни, че ще получите това, за което плащате.