Доставка с Еконт

Работа за Експерт, здравословни и безопасни условия на работа → Обява 34650262

Работа за Експерт, здравословни и безопасни условия на работа
гр. Ботевград, София област Наблюдавай

Публикувана/обновена на 05 януари 2022г. в 09:11 ч.

Вашите отговорности:
- Организира, координира и контролира дейностите за осигуряване на здравословни и безопасни условия на труд (ЗБУТ) в предприятията съгласно националното законодателство.
- Координира работата на длъжностните лица и на звената за управление в предприятията при реализиране на задълженията им по осигуряване на здравословни и безопасни условия на труд.
- Организира и участва в работата по установяването и оценката на професионалните рискове.
- Организира разработването на проекти, програми и конкретни мерки за предотвратяване на риска за живота и здравето на работниците и служителите.
- Организира и участва при разработването и реализирането на програми за квалификация, преквалификация и инструктажи на работниците и служителите по безопасността и здравето при работа.
- Организира и участва в разработването на Системи за управление на качеството ISO 9001:2015, Системи за управление по отношение на околната среда ISO 14001:2015 и ISO 45001:2018.

Нашите очаквания:
- Висше образование и познания в областта на трудова медицина и трудовото законодателство.
- Познания на основни нормативни актове - Кодекс на труда и наредбите по прилагането му, Закон за здравословни и безопасни условия на труд и наредбите по прилагането му, Закон за техническите изисквания към продуктите и наредбите по прилагането му и др.
- Добри познания по Системи за управление на качеството ISO 9001:2015, Системи за управление по отношение на околната среда ISO 14001:2015 и ISO 45001:2018.

Фирмата предлага:
- Трудов договор;
- Дългосрочна работа на 4- часов работен ден;
- Отлични условия на труд;
- Добро възнаграждение;
- Фирмено въвеждане в естеството на работа;
- Работа в динамична среда, която провокира креативността Ви и развива уменията ви.

Кандидатствай
Преглеждания: 1 102