LED телевизор Philips 40PFH4309/88 → Обява 41909378
LED телевизор Philips 40PFH4309/88
гр. София Наблюдавай
Публикувана/обновена на 03 май в 14:45 ч.
Състояние
Използвано
Доставка
Лично предаване; Купувача
Марка
Philips
Размер
От 32.1 " до 40 "
Дисплей
  • LED Full HD TV
  • Диагонал: 40 инчa (101,6)см
  • Резолюция: 1920 x 1080p
  • Честота на опредняване: 100 Hz
  • Яркост: 250 cd/m
  • Подобрения на дисплея: Digital Crystal Clear
Звук
  • Изходна мощност: 10 W
  • Incredible Surround
  • Clear Sound
  • Интелигентен звук
  • Автоматично изравняване на звука
  • Подобрение на басите
Мултимедия:
  • Субтитри: AAS, .SMI, .SRT, .SSA, .SUB, .TXT
  • Аудио формати: AAC, AMR, LPCM, M4A, MP3, MPEG1 L1/2, WMA (v2 up to v9.2)
  • Снимки: JPEG, BMP, GIF, JPS,PNG, PNS
Интерфейси:
  • HDMI: 2
  • SCART: 1
  • USB: 2
  • Общ интерфейс Plus (CI+), Антена IEC75
  • Цифров аудио изход (оптичен)
  • Изход за слушалки
Тунер/ приемане/ предаване
  • Цифров телевизор: DVB-T/C, MPEG2, MPEG4, NTSC, PAL, SECAM
Техническо описание
  • Консумация на енергия: 47 W
  • Консумация на енергия годишно: 68 kWh
  • Съвместим с VESA конзола за стена: 200 x 200 мм