гр. София Изтекла/Деактивирана на 25 април в 17:28 ч.
Използвано
Доставка
Купувача
Здравейте приятели на футбола ,

Нека се върнем обратно в миналото и прекрасния и красив футбол. Страхотни 10 мача от европейското първенство по футбол през 1988 г в ФРГ на английски ,немски и италиански език на DVD. Пълните мачове с отлично качество на звук и картина.
Само 6 лв за DVD ,като минималното количество за поръчка е 2 бр.

За колекционери и ценители ! Изпращамe със Спиди или Еконт по Ваш избор.

Финал Холандия - СССР

Европейското първенство по футбол през 1988 г. се провежда във ФРГ от 10 до 25 юни. Холандия печели за пръв ( и засега единствен) път титлата. На турнира не е показан нито един червен картон, няма мач с директна елиминация (дузпи и продължения) и мач, завършил 0:0.
Първата група включва два от фаворитите - ФРГ и Италия. Италианците пропускат предишния шампионат във Франция, а домакините се представят безславно в Париж. Дания и Испания играят на полуфинал преди четири години, който иберийците печелят с дузпи, но губят финала срещу петлите с 2:0. Франция не успява да се класира за тези финали. В крайна сметка фаворитите продължават на полуфиналите, а 'Червения динамит' и 'Ла роха' се завръщат у дома с нови надежди за Швеция'92. Втора група започва с изненада - Англия - Ейре 0:1. Рей Хютън отбелязва в шестата минута. Линекер е нетипично пасивен, пропуска доста положения, цели и напречната греда. До 90-та минута Англия непрекъснато пресира, но резултата остава непроменен. СССР побеждава Холандия с 1:0 с гол на Рац, но в играта 'лалетата' доминират през по-голямата част от мача. 'Сборная' и Холандия продълважат на полуфиналите за сметка на британците.

Благодарим Ви ,че разгледахте тази обява. Разгледайте и дугите ни неща може да има нещо за Вас.