LED телевизор Samsung UE32F4000AW → Обява 44238161
LED телевизор Samsung UE32F4000AW
гр. Благоевград Наблюдавай
Публикувана/обновена на 28 април в 06:26 ч.
Състояние
Използвано
Доставка
Лично предаване
Марка
Samsung
Размер
От 24.1 " до 32 "
Размер на екрана 32”
Резолюция HD Ready (1366 x 768)
Технология LED
Честота 100 Hz Clear Motion Rate
Common Interface (CI+) НЕ
Smart TV НЕ
Аудио 10W + 10W