Окото на света: Книга 1 от поредицата Колелото на Времето на Робърт Джордън, 23 лв
Категория: Фентъзи
Език: Български
Корици: меки
Страници: 672
Формат: 230/160/45 мм
Състояние: Отлично. Нама подчертавани, попълвани или разкъсани страници. Здраво книжно тяло. Неразличима от нова. Подходяща за подарък. Продавам я поради дублиране.
Анотация:
Колелото на Времето се върти и вековете идват и си отиват, оставяйки спомени, които се превръщат в легенди. Легендите заглъхват в мит и дори митът отдавна е забравен, когато породилият го век се върне отново. В Третия век, Века на пророчеството, на косъм висят самият Свят и самото Време. Онова, което е било, което ще бъде и което е, може да падне под властта на Сянката.
„Окото на света“ поставя началото на забележителната фентъзи поредица „Колелото на Времето“.
С „Колелото на Времето“ Джордан наложи господството си в света, който Толкин започна да разкрива.
Ню Йорк Таймс
При интерес от Ваша страна, моля пишете на лично съобщение за уточняване на предаването. За град София книгата може да бъде доставена на посочен от Вас адрес, без допълнително заплащане.
Използвам Еконт, Спиди.
Моля, запознайте се и с другите ми обяви. Предварително Ви благодаря.