Перфоратор електрически JCB 1050 W  JCB-RH1050-E → Обява 46515777
Перфоратор електрически JCB 1050 W  JCB-RH1050-E, снимка 1 - Перфоратори - 46515777 Перфоратор електрически JCB 1050 W  JCB-RH1050-E, снимка 2 - Перфоратори - 46515777 Перфоратор електрически JCB 1050 W  JCB-RH1050-E, снимка 3 - Перфоратори - 46515777 Перфоратор електрически JCB 1050 W  JCB-RH1050-E, снимка 4 - Перфоратори - 46515777 Перфоратор електрически JCB 1050 W  JCB-RH1050-E, снимка 5 - Перфоратори - 46515777 Перфоратор електрически JCB 1050 W  JCB-RH1050-E, снимка 6 - Перфоратори - 46515777 1/6
Перфоратор електрически JCB 1050 W  JCB-RH1050-E
гр. София, Люлин - център Наблюдавай
Публикувана/обновена на 09 септември 2024г. в 14:04 ч.
Състояние
Ново
Доставка
Купувача
марка: JCB
Артикул: JCB-RH1050-E / 57218
СПЕЦИФИКАЦИИ:
• Захранващо напрежение: 230-240 V, 50Hz
• Мощност: 1050 W
• Обороти на празен ход: 0-1150 1/мин
• Позиции на патрона: 4 режима
• Честота на ударите: 0-5100 bpm
• Сила на удара: 3.5 J
• Тип на патронника : SDS Plus
•Макс. Капацитет на пробиване:
Дърво: 42 мм
Стомана: 13 мм
Зидария: 26 mm
ВКЛЮЧЕНИ:
• Свредла с диаметри 8, 10 и 12 мм