Организатор-подбор на стоки /Почасова работа/ → Обява 47458845

Организатор-подбор на стоки /Почасова работа/
гр. Варна Наблюдавай

Публикувана/обновена вчера в 11:48 ч.

Поради увеличаване обема на работа "Денислав" ЕАД търси да присъедини
към екипа си Организатор-подбор на стоки /плодове и зеленчуци/

Изисквания:
-Енергичност, комуникативност и находчивост;
-Умение за водене на преговори и ориентираност към високи резултати;
-Сериозно и отговорно отношение към работата;
-Трудов стаж в сферата на търговията;

Отговорности:
-Организира дейностите по избор на асортимент, съобразени спрямо тяхната цена и качество;
-Води преговори с търговците предлагащи стоката;
-Следи конкуренцията и пазара;

Фирмата предлага:
-Работно време от понеделник до събота.Почасова заетост 1-1,5 часа дневно,с диапазон между 05:00 до 7:00ч.;
-Трудов договор;
-Възможност за развитие;
-Дългосрочно и коректно партньорство;

За кандидатстване - моля изпратете актуална автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.
Преглеждания: 8