FDP18N50 500V, 18A, 38W, 0R265 → Обява 48669484
FDP18N50 500V, 18A, 38W, 0R265
гр. София, Център Наблюдавай
Публикувана/обновена на 17 октомври 2025г. в 14:43 ч.
Състояние
Ново
Доставка
Лично предаване; Купувача
FDP18N50 500V, 18A, 38W, 0R265