Продава ПАРЦЕЛ, с. Оброчище, област Добрич
Уникален парцел 1005 кв.м. с панорамна гледка в с.Оброчище, разположен на спокойна и тиха локация, в близост до училището и центъра на селото.
Представяме ви изключителна възможност да притежавате парцел с неповторима панорамна гледка в живописното село Оброчище,. Разположен в горната част на селото, този имот предлага невероятна природна картина, която ще ви очарова през всеки сезон.
От високата позиция се разкрива величествена гледка към живописните хълмове в района. Благодарение на възвишеното си разположение, парцелът се радва на постоянен лек бриз през летните месеци, на чист планински въздух, на слънчево изложение през целия ден и на спираща дъха гледка към изгрева и залеза.
Парцелът е идеален за изграждане на еднофамилна къща, вила за споделени семейни почивки а защо не и за един бутиков семеен хотел.
Имота съчетава спокойствието на селския живот с удобството на модерната инфраструктура, като същевременно предлага една от най-впечатляващите панорамни гледки в района. Той е перфектният избор сред природата, без да се отказват от удобствата на цивилизацията.
Насладете се на магията на българското Черноморие от собствения си парцел. (yavlenaCOM/153293).
Преглеждания: 3
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от 0 глас.