Продава МНОГОСТАЕН, гр. София, Витоша → Обява 49114229

Продава МНОГОСТАЕН, гр. София, Витоша
гр. София, Витоша Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 15:27 ч.


Тип апартамент
Mногостаен
Квадратура
257 кв. м.
Цена на метър
2879 € кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
4
Просторен и стилно завършен многостаен апартамент с ТРИ спални и отделна кухня с усещане за къща. С ДВЕ ПОДЗЕМНИ ПАРКОМЕСТА И СКЛАДОВО ПОМЕЩЕНИЕ.

Жилището е част от сграда тип затворен комплекс с АКТ 16 от 2022г. с обширно озеленяване върху площ от 2000 кв.м.,, беседки и места отдих, контролиран достъп, видеонаблюдение, която сграда е разположена в тихата и спокойна част на кв. Витоша с голямо отстояние от съседните сгради. Фасадата на сградата е облицована с каменни плочи от травертин.
Апартаментът е с обща площ от 256, 60 кв.м., от която 180.37 кв.м. ЗП, 53,46 кв.м, тераси, 22,77 кв.м. идеални части от общите части на сградата, като към него има прилежащо складово помещение с площ от 7 кв.м. и идеални части от земята, равняващи се на 110 кв.м.. С възможност за закупуване на ДВЕ подземни паркоместа, всяко от които с площ от 13 кв.м. на цена от 30 000 Евро. Имотът е завършен до ключ, готов за нанасяне, а жилищното пространство е разпределено, както следва:
Голямо входно предверие - с правилна форма с площ от 12 кв.м.
Две бани едната от баните с площ от 11 кв.м. е с двойна душ кабина и достатъчно пространство за удобно и комфортно ползване, а по-малката с площ от около 7 кв.м., разполага с вана и биде и просторен керамичен плот. Стилно изпълнени с висококачествен италиански гранитогрес и врати с влагоустойчиво покритие.
Дневна с трапезария просторна и слънчева с площ от 60 кв.м., с двойна портална врата, разполагащ с вградена камина ''Kratki Pro'' на газ с дистанционно управление;
Отделна кухня с преход от дневната и с площ от 17 кв.м., фукционална с правилна форма;

Складово помещение предвидено за монтаж на газово котле;
3 спални помещения две от спалните са с площ от около 28 кв.м., а трета с площ от 17 кв.м., всяка от които с излаз към собствени тераси;

Голяма източна тераса с площ от около 35 кв.м. и барбекю с изградена ВИК инсталация, настилки от гранитогрес и парапет от ковано желязо;
ИЗЛОЖЕНИЯ: ИЗТОК, ЗАПАД, СЕВЕР

Имотът е довършен с високачествени материали - настилки от италиански гранитогрес, естествен паркет, стени с двоен гипсокартон и10 см вата, дограма 7 камерна, с ДВОЕН стъклопакет 4 сезона, качествени интериорни и блиндирана входна врата.
Покрив с допълнителна хидроизолация Графитен EPS с по-голяма плътност с най-висока плътност на топлоизолационните платна.
Външна и вътрешна изолация, подово отoпление на ГАЗ, под което е поставена допълнителна изолация. Светла височина на таваните 3 м. Френски прозорци и тераса във всяко помещение.

Отоплението е локално на газ и на електричество посредством климатици Mitsubishi .
Преглеждания: 11
Другите търсят също
Обяви на потребителя СВЕТЛИНА Виж всички 169 обяви
Препоръчани за теб
Цена
Цена:
740 000 €
Не се начислява ДДС
Покажи телефон08XX XXX XXX (покажи)
СВЕТЛИНА
В Bazar.BG от 11 септември 2013г.
Последно активен днес в 15:37 ч.
169 обяви на потребителя
Съобщи за нередност!