Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, к.к. Св.Св. Константин и Елена
Цена на метър
2921 € кв. м.
*Св. Св. Константин и Елена**Carpe Vita**СПА център**Три басейна**Детска площадка**Богато озеленени градини**Паркомясто в подземен паркинг*
Нова Хоум има удоволствието да Ви представи тристаен, напълно обзаведен и готов за нанасяне апартамент в уникалния комплекс Carpe Vita. Имотът разполага с дневена с кухненски кът, лоджия към нея, от която се разкрива прекрасна гледка към богато озеленения двор и един от басейните, две просторни спални, една от които с прилежащ дрешник, баня с тоалетна, килер/перално помещение и Г-образен коридор.
*За комплекса*
Carpe Vita се намира в най-зеления район на град Варна - Св. Св. Константин и Елена, на метри от морския бряг, красиви ресторанти и приятни места за разходка. Цялостната концепция на комплексът е насочена към качествен и здравословен начин на живот, сигурност, комфорт и връзка с природата. Спокойствие, естествен природен парк и несравнимо чист въздух това ще получат новите собственици на апартаментът.
*Предимства*
-Възможност за покупка на подземно паркомясто към апартамента;
-Затворена и охранявана територия-сигурност и спокойствие;
-СПА център, Три открити басейна и Фитнес-идеално място за спорт, релакс и отдих,
-Детска площадка и Зелени площи;
-Контролиран достъп, Видеонаблюдение, Жива охрана.
За повече информация, коментари и огледи: Галина Петрова +359 878 66 79 66 (телефон от 8:30 до 21:30), (viber и whatsapp +359 878 66 79 66 денонощно).
Преглеждания: 25
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от 0 глас.