Продава 3-СТАЕН, гр. Варна, Лятно кино Тракия
Цена на метър
2500 € кв. м.
ЕКСКЛУЗИВНО! ТОП ЛОКАЦИЯ! 3 СПАЛНИ! ГОТОВ ЗА ЖИВЕЕНЕ!
ИНКЛУЗИВ Варна Ви представя ЕКСКЛУЗИВЕН луксозен тристаен апартамент във Варна, район Лятно кино Тракия - зад Гардън Бар!
Представяме Ви уникална възможност да придобиете този чаровен четиристаен апартамент, на първи етаж, в панелна сграда от 1991, разположен в популярния квартал Лятно кино Тракия, Варна, чиста жилищна площ от 85.65 м2.
🔹 Параметри на имота:
Просторна и модерно обзаведена всекидневна с напълно оборудвана кухня с висококачествени уреди. Широко входно антре. Три отделни спални. Самостоятелна баня. Самостоятелна тоалетна, един остъклен балкон. Продава се във вида, както е на снимките. Модерно обзаведен и оборудван, със съвременни електроуреди.
🔹 Удобства:
📦 Мазе 5 м2, идеално за съхранение на вещи.
На метри от Макдрайв и на минути пешеходно разстояние от центъра!
В близост от имота се намират множество хранителни магазини (и денонощни такива), ресторанти, барове, молове, пазари.
Този апартамент е идеален за хора, които търсят комфорт и удобство в една от най-желаните части на Варна. Светлината и просторът на помещенията ще ви накарат да се чувствате уютно и комфортно, докато висококачествените материали и модерният интериор ще допринесат за усещането за лукс.
Това е перфектната инвестиция за всеки, който търси дом в сърцето на Варна, без да прави компромис с качеството и комфорта. Не пропускайте възможността да станете притежател на този изключителен имот! 🏠✨
За повече информация и организиране на огледи се обадете на посочения телефонен номер и цитирайте следния код:11055
Преглеждания: 21
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от 0 глас.