Продава ПАРЦЕЛ, гр. Пловдив, Кършияка → Обява 49497240

Продава ПАРЦЕЛ, гр. Пловдив, Кършияка
гр. Пловдив, Кършияка Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 19:08 ч.


Квадратура
14976 кв. м.
Цена на метър
165 € кв. м.
Регулация
Да
ПАРЦЕЛ С ЛИЦЕ НА ПАЗАРДЖИШКО ШОСЕ, ПОДХОДЯЩ ЗА МАГАЗИН

ТОП МЯСТО ЗА ВАШИЯ БИЗНЕС

Агенция ЕЛЕМЕНТ предлага за продажба УПИ с площ 14976 кв.м. намиращ се на бул. България - между бензиностанция Лукойл и кръговото с Околовръстния път / Пазарджишко Шосе.

Парцелът е изключително представителен - на първа линия, с лице 93м на бул. България!

Имотът е с оптимална правоъгълна форма, голяма площ и лице към бул. България, в близост до ключови пъти връзки - Пазарджишко, Околовръстно, Магистрала А1.

В района активно се изграждат множество нови търговски, складови и промишлени обекти.

Продава се като УПИ (категория СМФ) с влязло в сила от 2025г разрешително за - складова, търговска, производствена и обществено-обслужваща дейност.

Голямата площ на имота, оптималната му геометрична форма с дълго лице на основен булевард, както и локацията му до няколко ключови пътни връзки го правят идеален за изграждане на голяма складова база съчетана с търговски обекти, както и на изключително представителен офис на фирма.

Обявената цена е без ДДС

ТОП ПРЕДЛОЖЕНИЕ

оф.10340

0889992848 Димова
Преглеждания: 3
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена
Цена:
2 471 040 €
Цената е без ДДС