IHW30N160R2 IGBT+Di, 1600V, 30A, 312W транзистор в корпус ТО-247 → Обява 49775760
IHW30N160R2 IGBT+Di, 1600V, 30A, 312W транзистор в корпус ТО-247, снимка 1 - Друга електроника - 49775760 IHW30N160R2 IGBT+Di, 1600V, 30A, 312W транзистор в корпус ТО-247, снимка 2 - Друга електроника - 49775760 1/2
IHW30N160R2 IGBT+Di, 1600V, 30A, 312W транзистор в корпус ТО-247
гр. София, Център Наблюдавай
Публикувана/обновена на 10 март в 21:05 ч.
Състояние
Ново
Доставка
Лично предаване; Купувача