Обявата не е активна. Намери подобни обяви в Аксесоари -> Портфейли, портмонета в гр. Варна.

Мъжки портфейл BEWMER v2 Slim от изкуствена кожа с RFID защита и антиклониране - Калъф за кредитни → Обява 50833374

Мъжки портфейл BEWMER v2 Slim от изкуствена кожа с RFID защита и антиклониране - Калъф за кредитни , снимка 1
Обявата не е активна!
Мъжки портфейл BEWMER v2 Slim от изкуствена кожа с RFID защита и антиклониране - Калъф за кредитни , 9,71 €
гр. Варна, Гръцка махала Изтекла/Деактивирана на 10 септември 2025г. в 22:01 ч.
Състояние
Ново
Доставка
Купувача
Вид

Мъжки портфейл BEWMER v2 Slim от изкуствена кожа с RFID защита и антиклониране - Калъф за кредитни карти за мъже и жени за 9 карти, с портмоне за монети -черно-кафяво.
Този интелигентен портфейл побира до 9 кредитни карти, дебитни карти или членски карти (6/7 в калъфа и 2 във вътрешните джобове). Той е идеален за тези, които търсят тънък мъжки портфейл с джоб за банкноти от изкуствена кожа, който се използва за щипка за пари, билети и практичен джоб за монети. Регистриран дизайн № 008668909-0001.
С вградена RFID/NFC технология, този аксесоар служи като сигурен и защитен държач за кредитни карти за мъже. Автоматичният лост на системата предотвратява случайното излизане на картите от портфейла.
С размери 10 x 7 x 2,5 см, той е идеален за тези, които искат лек, компактен и елегантен картодържател за мъже, идеален за ежедневна употреба в джоба или чантата.
Изисканият външен вид на материала го кара да изглежда като истински портфейл, но е от висококачествена имитация на кожа, не тествана върху животни, използвана и от международни марки заради високите си характеристики.
Работим със Спиди!!!








Преглеждания: 38
Още обяви в Bazar.BG
Вижте подобни обяви: