Продава 3-СТАЕН, гр. Враца, Център → Обява 51135580

Продава 3-СТАЕН, гр. Враца, Център
гр. Враца, Център Наблюдавай

Публикувана/обновена на 04 май в 16:00 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
72 кв. м.
Цена на кв.м.
1456 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
4
Двустаен южен апартамент, преустроен на тристаен, в ИЦ. Разпределение- дневна, две спални,санитарен възел и тераса, отопление- ТЕЦ. ПВЦ дограма, дневна- естествен паркет, спални- паркет и ламинат, коридор- теракота. Продава се с цялото обзавеждане. Без асансьор.
Възползвайте се от безплатна консултация в наш офис, където ще ви спестим време и ще ви запознаем с всички актуални имоти в гр.Враца, отговарящи на Вашето търсене.
Преглеждания: 967
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
104 800 € 204 970,98 лв
Не се начислява ДДС