Продава 1-СТАЕН, гр. Варна, Колхозен пазар → Обява 51413602

Продава 1-СТАЕН, гр. Варна, Колхозен пазар, снимка 1 - Апартаменти - 51413602 Продава 1-СТАЕН, гр. Варна, Колхозен пазар, снимка 2 - Апартаменти - 51413602 Продава 1-СТАЕН, гр. Варна, Колхозен пазар, снимка 3 - Апартаменти - 51413602 1/3
Продава 1-СТАЕН, гр. Варна, Колхозен пазар
гр. Варна, Колхозен пазар Наблюдавай

Публикувана/обновена на 18 май в 15:34 ч.

Тип апартамент
1-стаен
Квадратура
51 кв. м.
Цена на кв.м.
1667 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
5
Година
2028
✨ НОВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ от ВИП Консулт Варна! ✨

🏡 Функционален едностаен апартамент в района на Колхозен пазар ул. Акад. Никола Обрешков 20

📍 Отлична локация само на минути от Автогара Варна, Гранд Мол и идеалния център на града.

📐 Имотът е със следното разпределение:
✔ Входно антре
✔ Просторна дневна с кухненски кът
✔ Баня с тоалет
✔ Тераса

💡 Жилището предлага възможност за преустройство в двустаен апартамент, което го прави чудесен избор както за живеене, така и за инвестиция.

🏢 Разположен на 5-ти последен етаж в сграда с асансьор.
👷 Сграда от доказан строител
💰 Гъвкава схема на плащане

📞 Свържете се с нас за повече информация и оглед!
Преглеждания: 367
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
84 999 € 166 243,59 лв
Цената е с включен ДДС