Продава ПАРЦЕЛ, с. Кранево, област Добрич → Обява 51590457

Продава ПАРЦЕЛ, с. Кранево, област Добрич
с. Кранево, Добрич Наблюдавай

Публикувана/обновена на 02 декември в 15:40 ч.


Квадратура
890 кв. м.
Цена на кв.м.
142 € кв. м.
Вода
Да
ЕРА Вива продава ъглов парцел в центъра на с. Кранево, обл. Добрич. Имотът е с площ от 890 кв.м., има лице на две главни улици. Ток на граница, вода в парцела. Подходящ е за жилищно строителство, за изграждане на семейна къща, ваканционен имот или жилищна/малка сграда с височина до 10 м.

Локацията е изключително удобна в непосредствена близост до центъра на селото, магазини, ресторанти и основни комуникации.

Кранево е утвърден морски курорт, разположен между Албена и Златни пясъци, само на 25 км от гр. Варна. Селото разполага с дълъг и широк пясъчен плаж, модерен спортен комплекс, множество хотели, къщи за гости и заведения, което го прави предпочитано място както за почивка, така и за постоянно живеене.

Оферта 1009606
Преглеждания: 105
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
246 434,58 лв 126 000 €
Цената е с включен ДДС