Продава 2-СТАЕН, гр. Стара Загора, Център → Обява 51809931

Продава 2-СТАЕН, гр. Стара Загора, Център, снимка 1 - Апартаменти - 51809931 Продава 2-СТАЕН, гр. Стара Загора, Център, снимка 2 - Апартаменти - 51809931 Продава 2-СТАЕН, гр. Стара Загора, Център, снимка 3 - Апартаменти - 51809931 Продава 2-СТАЕН, гр. Стара Загора, Център, снимка 4 - Апартаменти - 51809931 Продава 2-СТАЕН, гр. Стара Загора, Център, снимка 5 - Апартаменти - 51809931 1/5
Продава 2-СТАЕН, гр. Стара Загора, Център
гр. Стара Загора, Център Наблюдавай

Публикувана/обновена на 30 април в 20:16 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
68 кв. м.
Цена на кв.м.
1471 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
4
Нова Нест Реал Естейт продава монолитен апартамент на центъра на Стара Загора. 68 кв.м
Състои се от бокс -трапезария, хол, спалня, баня и тоалетна заедно, тераса.
Етаж 4/4 под тавани. Към имота има мазе и таван. Изложението е изток - запад. Имота е на крачки от пешеходната зона на града. С лек освежителен ремонт жилището е подходящо както за живеене така и за инвестиция с гарантиран висок наем. За повече информация и огледи се обадете на посочения телефон.

https://novanest.bg/
Преглеждания: 260
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Интересни предложения: Имоти Нова Загора
Цена:
100 000 € 195 583 лв
Не се начислява ДДС