Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, м-т Пчелина → Обява 51849709

Продава 2-СТАЕН, гр. Варна, м-т Пчелина
гр. Варна, м-т Пчелина Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 13:47 ч.


Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
70 кв. м.
Цена на кв.м.
1800 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
3
Година
2025
International Real Estate (IRE) Ви представя чудесен двустаен апартамент, имота е с обща площ от 70 кв. м., разпределени както следва: всекидневна с кухненски бокс, спалня, баня с тоалет, входно антре, килер и балкон от който се разкрива невероятна панорамна гледка към целия град и морето ! Жилището е разположено на трети етаж в нова сграда пред АКТ 16 с асансьор. ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ЗАКУПУВАНЕ НА ПАРКОМЯСТО.

За повече информация и организиране на оглед, моля свържете се с нас на посочения телефон и цитирайте код на обявата: 27

International Real Estate предлага пълно съдействие по целия процес на покупко-продажбата съдействаме при кредитиране, извършваме проверка на имота и работим в партньорство с всички водещи банкови институции в страната.

Докато не се нанесете от нас няма да се отървете !
Преглеждания: 33
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
246 434,58 лв 126 000 €
Цената е с включен ДДС