Продава ПАРЦЕЛ, гр. София, Драгалевци → Обява 51975931

Продава ПАРЦЕЛ, гр. София, Драгалевци
гр. София, Драгалевци Наблюдавай

Публикувана/обновена на 07 октомври в 15:33 ч.


Квадратура
2070 кв. м.
Цена на кв.м.
264 € кв. м.
Регулация
Да
Парцелът е разположен на втора линия от Околовръстен път, в непосредствена близост до бул. Черни връх , комплекс Царско село и магазин Фантастико . Имотът се отличава с изключително комуникативна локация, осигуряваща бърз достъп както до центъра на София, така и до основните булеварди на града.

Парцелът е урегулиран (УПИ) и попада в две устройствено регулационни зони Жм3* (жилищна зона с малкоетажно застрояване) с показатели: плътност 20%, КИНТ 0,5, кота корниз 7 м, и Оз1 (зона за обществено обслужващи дейности и озеленяване) с показатели: плътност 30%, КИНТ 1,2.

Мястото е подходящо както за жилищно строителство, така и за търговска или административна сграда, благодарение на отличната видимост и достъп от основните пътни артерии. Възможно е закупуване и на два съседни парцела, с подобни квадратури и параметри, което създава потенциал за по-голям инвестиционен проект.Имот с висок потенциал в динамично развиващ се район, в близост до луксозни комплекси, офиси и търговски обекти.

За повече информация и огледи:
Михаил Септемвриев
тел.0887552172; тел. 0887244651
[email protected]
Преглеждания: 101
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
1 067 883,18 лв 546 000 €
Не се начислява ДДС