Продава 3-СТАЕН, гр. Поморие, област Бургас → Обява 52062340

Продава 3-СТАЕН, гр. Поморие, област Бургас, снимка 1 - Апартаменти - 52062340 Продава 3-СТАЕН, гр. Поморие, област Бургас, снимка 2 - Апартаменти - 52062340 Продава 3-СТАЕН, гр. Поморие, област Бургас, снимка 3 - Апартаменти - 52062340 Продава 3-СТАЕН, гр. Поморие, област Бургас, снимка 4 - Апартаменти - 52062340 1/4
Продава 3-СТАЕН, гр. Поморие, област Бургас
гр. Поморие, Бургас Наблюдавай

Публикувана/обновена вчера в 15:12 ч.

Тип апартамент
3-стаен
Квадратура
105 кв. м.
Цена на кв.м.
1589 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
4
Година
2027
Акт 14!

Галерия Имоти предлага за продажба тристаен апартамент с Централна Гледка Море в новострояща се сграда в гр. Поморие. Позиционирана е на комуникативно място в началото на стария град.

Имотът се състои от: антре, всекидневна с кухненски бокс, две спални, баня с тоалетна, отделна тоалетна, мокро помещение и тераса.

Сградата е бутикова с 5 жилищни етажа и един партерен!
В сградата има двустайни, тристайни апартаменти и магазини.
Без такса за поддръжка!

Краен срок - юли 2027 година.

Възможност за закупуване на паркомясто - 15 000
Възможност за закупуване на гараж на цена от 35 000
Разсрочено плащане
Апартаментите се издават по БДС стандарт ( на тапа )!
Съдействие за покупка с банков кредит.

За огледи и повече информация, моля свържете се с нас на посочения телефон.
Преглеждания: 119
Цена:
166 800 € 326 232,44 лв
Цената е с включен ДДС