Продава 2-СТАЕН, к.к. Елените, област Бургас → Обява 52103209

Продава 2-СТАЕН, к.к. Елените, област Бургас
к.к. Елените, Бургас Наблюдавай

Публикувана/обновена на 02 октомври в 16:01 ч.


Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
72 кв. м.
Цена на кв.м.
653 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
4
Имоти Премиер ви представя светъл двустаен апартамент с отлична цена и спокойна локация в с. Тънково, област Бургас 🏡
Имаме удоволствието да ви представим този отличен имот двустаен апартамент с обща площ 72 кв.м., построен през 2010 г., разположен в тих и зелен район с бърз достъп до морските курорти и града. Имотът е подходящ както за постоянно живеене, така и за ваканционен престой или инвестиция, благодарение на функционалното разпределение и приятната среда.
Имотът впечатлява с комфорт и практичност. Състои се от:
Брой стаи: 2 🛋️
Спални: 1 🛏️
Тоалетни: 1 🚻
Локация: с. Тънково, област Бургас 📍
Имотът е разположен в тих район, съчетаващ спокойствие и удобна връзка с основни пътни артерии. Атмосферата предлага комфортен начин на живот с усещане за уединение и близост до природата, като същевременно сте на кратко разстояние от ключови градски удобства и морски дестинации. 🌿
🛒 В близост има малки магазини и удобен достъп до основни пътища към Слънчев бряг и Бургас.
🚌 Спокойна среда с редовен транспорт до близките населени места подходяща за семейства и за хора, търсещи тишина и сигурност.
✨ Перфектен избор за купувачи, които ценят спокойствието и практичното разпределение.
📍 Не просто апартамент, а възможност за дом или доходоносна инвестиция в с. Тънково, област Бургас.
Преглеждания: 48
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
91 924,01 лв 47 000 €
Не се начислява ДДС