Продава МНОГОСТАЕН, гр. София, Оборище → Обява 52208129

Продава МНОГОСТАЕН, гр. София, Оборище
гр. София, Оборище Наблюдавай

Публикувана/обновена на 06 декември в 23:01 ч.


Тип апартамент
Mногостаен
Квадратура
295 кв. м.
Цена на кв.м.
2749 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
6
Година
2027
Unique Estates представя на Вашето внимание един просторен многостаен апартамент с площ от 295кв.м., в новострояща се сграда в близост до ул. Черковна.

Бутиковата жилищна сграда разполага с образователен център и подземни паркоместа на две нива

Разположена в централната част на София, сградата съчетава елегантен архитектурен стил с висока функционалност, осигурявайки идеални условия за съвременния градски живот. Проектът се отличава със стилна окачена фасада от Laminam и алуминиева дограма Sch?co, които предоставят оптимално съчетание между естетика и енергийна ефективност. С височина на таваните от 3,20 м, помещенията са просторни и светли, предлагайки комфорт и уют. Отоплението ще бъде осигурено от ТЕЦ, което осигурява удобство и ефективност за обитателите.

Апартаментите са проектирани с внимание към всеки детайл. Тристайните и четиристайни жилища разполагат с функционални разпределения, които създават приятна и луксозна атмосфера. Изобилието на естествена светлина, съчетано с използването на висококачествени материали и иновативни технологии, прави всеки апартамент перфектно място за живеене.

Модерната фасада не само допълва визията на района, но и се вписва хармонично в историческата му среда. Сградата създава ново лице на стария софийски квартал, като същевременно запазва неговата идентичност и атмосфера.

Очанвана дата на завършване 2027г.
Просторна дневна с кухненски бокс

Четири Спалня



Три бани

Склад

Тераса Цената е без включен ДДС. Ref. ID:25287
Преглеждания: 79
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
1 586 373,71 лв 811 100 €
Цената е без ДДС