Продава 2-СТАЕН, гр. Сливен, Българка
Цена на кв.м.
1039 €/кв. м.
✨ Предлагаме Ви чудесна възможност да закупите 2-стаен апартамент в един от предпочитаните квартали на град Сливен **кв. Българка**. Имотът е с обща площ от 64 кв.м**, което го прави практичен и удобен както за живеене, така и за инвестиция.
📌 Основни характеристики на имота:
- 🛏️ Тип имот:2-стаен апартамент
- 📐 Площ: 64 кв.м
- 📍 Локация: кв. Българка, гр. Сливен
- 💶 Цена: 66 500
- 🛗 Асансьор: да
- 📦 Мазе: да
🌟 Апартаментът предлага функционално разпределение и отличен потенциал да се превърне в уютен дом по Ваш вкус. Хол с тераса, кухня с остъклена тераса, спалня, коридор и баня с WC. Отопление:ТЕЦ. Имота е вътрешно саниран. Предстоящо саниране на блока.
🏘️ За квартала:
Кв. Българка е спокоен и добре устроен район на Сливен, предпочитан за живеене заради удобната си инфраструктура и добрата комуникация с останалата част на града.
В близост ще откриете магазини, училища, детски градини и спирки на градски транспорт, което прави района удобен както за семейства, така и за млади хора.
📞 Свържете се с нас за повече информация и оглед! 🔑 Ключ в кантората! Реф. номер 19 277
Преглеждания: 391
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от 0 глас.