Продава 1-СТАЕН, гр. Варна, Трошево → Обява 52278783

Продава 1-СТАЕН, гр. Варна, Трошево, снимка 1 - Апартаменти - 52278783 Продава 1-СТАЕН, гр. Варна, Трошево, снимка 2 - Апартаменти - 52278783 1/2
Продава 1-СТАЕН, гр. Варна, Трошево
гр. Варна, Трошево Наблюдавай

Публикувана/обновена на 04 май в 15:12 ч.

Тип апартамент
1-стаен
Квадратура
15 кв. м.
Цена на кв.м.
3500 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Година
2017
🏢 Партерно помещение със самостоятелен вход Трошево

📍 гр. Варна, кв. Трошево
💰 52 500
📐 15 кв.м

🔑 Малък имот с потенциал за бизнес или отдаване
Помещение със статут на фризьорски салон, подходящо за малък бизнес, кабинет или отдаване под наем.

📐 Разпределение:
Основно помещение
Санитарен възел
Самостоятелен вход

🛠 Състояние:
✔ Нуждае се от освежаване
✔ Възможност за преустройство според нуждите

🌿 Предимства:
✔ Партерно ниво
✔ Лесен достъп
✔ Подходящо за различни дейности
✔ Добра локация в квартала

⚠️ Важно:
Имотът не е жилищен и е подходящ за хора, които търсят малко помещение за бизнес или инвестиция с цел отдаване.

🏢 Защо с Нов Дом 1 :
✔ Юридическа сигурност
✔ Съдействие при сделката
✔ Професионално обслужване

📞 Васил Тодоров 0895 550 157
Преглеждания: 609
Оценка 4.6 от 57 гласа.
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Популярни търсения: фризьорски салон под наем
Цена:
52 500 € 102 681,08 лв
Цената е с включен ДДС