Продава 2-СТАЕН, с. Топола, област Добрич
Цена на кв.м.
1203 €/кв. м.
Двустаен апартамент на морето близо до Балчик
Уютен двустаен апартамент в местността Иканталъка, близо до Балчик. Този имот е идеален за любителите на морския отдих и спокойствие, които търсят комбинация от комфорт и красива природа.
Апартаментът се намира на четвърти етаж и е с обща площ от 61,4 кв.м. нетна площ и 12,19 кв.м. идеални части от общите части и прилежащо складово помещение от 5,6 кв.м. Апартаментът е напълно обзаведен и се състои от хол с кухненски бокс и тераса с изглед към морето, спалня с балкон и баня с тоалетна.
Избраното местоположение предлага непосредствена близост до морския бряг, само на 6 км от град Балчик и в близост до престижни голф игрища. Районът е известен със своята живописна природа и възможности за разходки и пълноценна почивка.
Комплексът разполага с басейн с минерална вода, ресторант, бар, детски кът, фитнес зала и паркинг. Водоснабдяването е минерална вода, а ползването на басейна, паркинга и безжичния интернет е безплатно за собствениците и гостите. От жилищната сграда има 180 метра до пясъчен плаж.
Преглеждания: 47
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от 0 глас.