Продава МНОГОСТАЕН, гр. София, Витоша → Обява 52376909

Продава МНОГОСТАЕН, гр. София, Витоша
гр. София, Витоша Наблюдавай

Публикувана/обновена на 11 ноември в 14:42 ч.


Тип апартамент
Mногостаен
Квадратура
552 кв. м.
Цена на кв.м.
1357 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
3
Година
2023
Агенция SUPRIMMO: www.suprimmo.bg
Пентхаус за продажба в луксозен затворен комплекс в квартал 'Витоша' .Апартаментът се намира на трети етаж над партер.
Сградите в комплекса са със само по два апартамента на етаж, което създава допълнително усещане за комфорт и лукс.Този имот е единствен на етажа и асансъорът спира направо в него. Таваните са високи над 4 метра. Бъдещият собственик ще използва голяма покривна тераса, която разкрива невероятни 360 градусови гледки. Комплексът е газифициран и е получил АКТ 16.

Удобства в комплекса:
Възможност за отопление и на газ, и с термопомпи;
Контролиран достъп чрез жива охрана и видеонаблюдение;
Пешеходни алеи от естествен камък сред красива зеленина;
Парково и фасадно LED осветление;
Открит басейн с 3 дълбочини и джакузи;
Детска площадка;

Предимства:
Спокойствие, тишина и чист въздух в полите на Витоша планина;
Луксозен, затворен комплекс;
Комуникативна локация с бърз и лесен достъп, както до центъра на града, така и до училища, детски градини, търговски центрове, супермаркети и биснез средища

За повече информация свържете се с нас и цитирайте референтния номер на имота. Моля, кажете, че сте видeли обявата в този сайт.
Референтен номер: SOF 113827
Тел: 0988 170 862, 02 454 12 76
Отговорен брокер:Росица Владимирова
Преглеждания: 52
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
1 464 916,67 лв 749 000 €
Цената е с включен ДДС