Продава 2-СТАЕН, гр. Стара Загора, Била → Обява 52465677

Продава 2-СТАЕН, гр. Стара Загора, Била
гр. Стара Загора, Била Наблюдавай

Публикувана/обновена днес в 13:56 ч.

Тип апартамент
2-стаен
Квадратура
40 кв. м.
Цена на кв.м.
1525 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
4
Година
1980
Апартамент, състоящ се от просторен хол, отделно кухня, голяма баня и тераса с излаз на нея от двете стаи. Разположен в монолитен блок с топло изложение, вътрешен апартамент, сменена дограма, частични подобрения. Местоположение - много предпочитано предвид непосредствената близост до парк Артилерийски, както и до множество вериги магазини, супермаркети, спирки на градския транспорт, в близост до Медицински факултет и недалече от центъра на града. Има възможност за свободно паркиране. Имота е много добра инвестиция с цел отдаване под наем, но и перфектен за живеене. За повече подробности и организиране на оглед - агенция Респект.
Преглеждания: 402
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
61 000 € 119 305,63 лв
Не се начислява ДДС