Продава МНОГОСТАЕН, гр. Шумен, Куршун чешма
Цена на кв.м.
1060 €/кв. м.
Многостаен ТУХЛЕН апартамент на 2-ри жилищен етаж - Широк център , с площ от 147 кв.м. Изложение: ЮГ/ИЗТОК/СЕВЕР.Еднофамилна 4 етажна кооперация с много добре поддържани общи части. Разпределен на: коридор, всекидневна, трапезария, кухня, 2 спални, баня и тоалетна в отделни помещения и голяма тераса. Подовите настилки са естествен паркет и мозайка. Жилището няма съвременни подобрения ,но за сметка на това е просторно и топло.Намира се в предпочиатн тих район застроен само с еднофмилни сгради.В близост са магазини , училища и автобусни спирки. Към имота принадлежат ИЗБА (18 кв.м.) и ТАВАН (28 кв.м.).
Реф 8739
За повече информация моля обадете се на посочения телефон(0877755698) или заповядайте в офиса на агенцията:гр.Шумен ул. Цар Иван Александър 42
Ние ви предлагаме;Реклама и съдействие за продажбата ( покупката) на вашия имот. Комуникация и преговори с потенциални клиенти(купувачи или продавачи), организиране на огледи, помощ за договаряне между страните, съдействие на всеки етап от началото до края сделката.Консултация и предоставяне на професионални съвети свързани със законодателството, с техническите параметри на даден имот, ценообразуването, данъчните, юридически и финансовите аспекти при покупко-продажбата и всякакви други въпроси, които изникват при сделките с имоти.Съдействие за банков кредит.
Юридическа помощ.Изготвяне на пълен пакет документи и договори, проверки на собствеността и оформянето на изрядна документация на имота.
Ние ще намерим за вас желания имот и ще ви помогнем да го придобиете.За нас е важно да сте наш клиент защото:
Вашето доверие е нашият капитал!Вашите цели са нашата мисия.
danayadmconsult
Преглеждания: 21
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от 0 глас.