Продава 2-СТАЕН, гр. Свети Влас, област Бургас
Цена на кв.м.
1561 €/кв. м.
Открийте своето мечтано жилище в привлекателния гр. Свети Влас, област Бургас! Апартаментът е нов на пазара и е разположен в изключителен затворен комплекс с неповторимо предложение за качествен начин на живот. Този напълно обзаведен и реновиран апартамент предлага уютна обстановка и удобства, които ще задоволят всички ваши нужди.
Апартаментът разполага с просторна всекидневна с трапезария и кухня, отделна спалня, тераса, коридор и баня с тоалетна. Намиращ се на 4-ти етаж от общо 6, той предлага удобство и красива морска гледка.
Сред отличителните характеристики на сградата са асансьор, балкон с частична гледка към морето, спортна площадка и охрана с гласова домофонна връзка. Освен това, комплексът разполага с модерни удобства като детска площадка, открит басейн и лесен достъп до градски транспорт, магазини и ресторанти.
Локацията е идеална не само за постоянно живеене, но и за инвестиция в морско селище с топъл климат, превръщайки го в изключителен имот, готов за продажба. Открийте спокойствието, което този апартамент предлага, сред природата и близо до плажа.
Не пропускайте шанса да придобиете подобен имот! Свободен и готов за нови собственици, апартаментът е перфектен дом в уютна тухлена сграда, среден етаж, Акт 16 и перфектна локация!
Преглеждания: 8
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от 0 глас.