Продава МНОГОСТАЕН, гр. София, Лозенец → Обява 52584146

Продава МНОГОСТАЕН, гр. София, Лозенец
гр. София, Лозенец Наблюдавай

Публикувана/обновена на 29 ноември в 15:40 ч.


Тип апартамент
Mногостаен
Квадратура
112 кв. м.
Цена на кв.м.
3027 €/кв. м.
Вид строителство
ЕПК
Eтаж
3
От BG Broker продаваме апартамент с пет отделни помещения /преустроен на два двустайни/ в кв. Лозенец, локалното на бул. Черни връх, до магазин Фантастико.

Имотът е в блоковете на МВР строени 80-те години, намираща се между метростанция Европейски съюз и метростанция Джеймс Баучер. Разположен е на етаж 3-ти от 10, с площ по БСД -112кв.м. /без терасите/.

Състои се от: голям Г-образен коридор, дневна, кухня, три стаи, две бани с тоалетни, склад и две тераси.
В момента имотът е преустроен в два самостоятелни апартамента /Апартамент 1: коридор, дневна, кухня, спалня, баня с тоалетна и тераса; Апартамент 2: коридор, дневна, кухня, спалня, баня с тоалетна и тераса./

Към апартамента има прилежащо голямо мазе.

Жилището е подходящо за инвестиция с цел отдаване под наем, както и за семейно жилище с три спални. Нуждае се от освежителен или основен ремонт в зависимост от възможностите на новия собственик.

Сградата и общите части са в отлично състояние. Входа е със заключваща се врата, много чист и поддържан. Около сградата се намират места за паркиране, но е зелена зона.

Възможна е покупка на надземен ГАРАЖ с площ 20 кв.м. с ток и вода. Цена 60 000 EUR

Възможна покупка с кредит. Съдействие за жилищно кредитиране.

За повече информация:
www.bgbroker.bg, 0888781380

РАБОТИМ САМО С КОРЕКТНИ КОЛЕГИ И АГЕНЦИИ!
Преглеждания: 23
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
663 026,37 лв 339 000 €
Не се начислява ДДС