Продава ПАРЦЕЛ, гр. Хасково, в.з. Хасково → Обява 52607182

Продава ПАРЦЕЛ, гр. Хасково, в.з. Хасково
гр. Хасково, в.з. Хасково Наблюдавай

Публикувана/обновена на 01 декември в 12:57 ч.


Квадратура
1057 кв. м.
Цена на кв.м.
60 € кв. м.
Предлагаме за продажба отличен парцел с площ от 1057 кв.м. разположен в престижната местност м. Кенана / до фурна Маркони/ - гр.Хасково. Това е уникална възможност да изградите своя мечтан дом или инвестиционен проект в близост до природата, а същевременно с удобен достъп до градската инфраструктура.

Парцелът се отличава с просторна площ и равен терен с невероятна южна гледка, което позволява лесно реализиране на всякакви архитектурни идеи. Около мястото се разпростира зеленина и тишина, създавайки усещане за уединение и хармония с природата. Идеално е както за семейна къща, така и за бизнес проект.

Локацията в м. Кенана предлага бърз достъп до основни пътни артерии, училища, магазини и други удобства, като същевременно запазва характерната за района спокойна атмосфера. Това е място, където можете да се наслаждавате на чист въздух, природни красоти и спокойствие всеки ден.

Не пропускайте тази възможност да инвестирате в бъдещето си или да създадете уютен дом в една от най-привлекателните части на района. Свържете се с нас днес и направете първата крачка към новия си живот!

Оферта 6800895
Преглеждания: 1
Другите търсят също
Препоръчани за теб
Цена:
124 038,74 лв 63 420 €
Цената е с включен ДДС