Продава ПАРЦЕЛ, гр. София, Младост 3
Обезщетение! Парцелът представлява отлична инвестиционна възможност срещу обезщетение в един от най-предпочитаните и динамично развиващи се райони Младост 3. Имотът е разположен на комуникативно място, в близост до спирки на обществен транспорт, училища, големи търговски обекти, жилищни сгради и зелени площи. На метри от него са налични всички важни комуникации ток, вода, канализация и ТЕЦ, което значително облекчава бъдещото проектиране и строителство. Мястото е тихо, удобно и предлага отлични условия за развитие на проект със смесени функции.
По действащата регулация парцелът попада в зона Оз1 зона за обществено обслужване, с устройствени параметри: плътност 30% и КИНТ 1.2. Функционалността на зоната позволява реализирането на сгради със смесено предназначение жилищни, офисни и търговски обекти, както и други обществени услуги. Имотът не попада в настоящия ПУП на квартала, което означава, че предстои процедура по изработване на нов подробен устройствен план, позволявайки гъвкавост и оптимално планиране според инвестиционните намерения.
Предлага се при изключително добри условия 30% обезщетение в обекти до ключ за 1415 кв.м плюс доплащане от 147 000 евро за още 283 кв.м, което прави общата оферта много атрактивна за инвеститори. Локацията съчетава развит градски район, модерна инфраструктура и удобни комуникации, превръщайки имота в чудесен избор за дългосрочен и високоефективен инвестиционен проект.
За повече информация и огледи:
Захари Цветков,
тел. 0882599944, тел.0888881665
е-мейл:
[email protected]