Продава 2-СТАЕН, гр. Банско, област Благоевград
Цена на кв.м.
1047 €/кв. м.
Предлагаме за продажба добре обзаведен и уютен апартамент с 1 спалня в жилищна сграда, разположена в района на Грамадето в Банско, на 10-15 минути пеша от ски лифта.
Апартаментът е разположен на първи етаж, има западно изложение и е с обща площ от 64,18 кв.м., от които застроената площ е 50,46 кв.м., а общите части са 13,72 кв.м.
Апартаментът се състои от входно антре, всекидневна/трапезария с кухненски бокс, оборудван с фурна, керамичен котлон, хладилник и маса за хранене със столове, два дивана и масичка за кафе. Спалнята е обзаведена с две единични легла, нощни шкафчета и гардероб, и разполага със самостоятелна баня, оборудвана с вана, мивка, тоалетна и бойлер. Втората баня е оборудвана с мивка, тоалетна, душ и бойлер.
И двете стаи имат достъп до тераса.
Апартаментът разполага с отделни партиди за ток и вода.
Таксата за поддръжка е 3 евро на кв.м. годишно и включва почистване и осветление на общите части.
Имотът е подходящ за постоянно живеене или дългосрочно отдаване под наем.
Купувачът дължи комисионна в размер на 3% от договорената продажна цена.
Преглеждания: 5
☆
☆
☆
☆
☆
Оценка 0 от 0 глас.