Продава 4-СТАЕН, гр. София, м-т Камбаните → Обява 52988620

Продава 4-СТАЕН, гр. София, м-т Камбаните, снимка 1 - Апартаменти - 52988620 Продава 4-СТАЕН, гр. София, м-т Камбаните, снимка 2 - Апартаменти - 52988620 Продава 4-СТАЕН, гр. София, м-т Камбаните, снимка 3 - Апартаменти - 52988620 Продава 4-СТАЕН, гр. София, м-т Камбаните, снимка 4 - Апартаменти - 52988620 Продава 4-СТАЕН, гр. София, м-т Камбаните, снимка 5 - Апартаменти - 52988620 Продава 4-СТАЕН, гр. София, м-т Камбаните, снимка 6 - Апартаменти - 52988620 Продава 4-СТАЕН, гр. София, м-т Камбаните, снимка 7 - Апартаменти - 52988620 Продава 4-СТАЕН, гр. София, м-т Камбаните, снимка 8 - Апартаменти - 52988620 Продава 4-СТАЕН, гр. София, м-т Камбаните, снимка 9 - Апартаменти - 52988620 Продава 4-СТАЕН, гр. София, м-т Камбаните, снимка 10 - Апартаменти - 52988620 Продава 4-СТАЕН, гр. София, м-т Камбаните, снимка 11 - Апартаменти - 52988620 Продава 4-СТАЕН, гр. София, м-т Камбаните, снимка 12 - Апартаменти - 52988620 Продава 4-СТАЕН, гр. София, м-т Камбаните, снимка 13 - Апартаменти - 52988620 Продава 4-СТАЕН, гр. София, м-т Камбаните, снимка 14 - Апартаменти - 52988620 Продава 4-СТАЕН, гр. София, м-т Камбаните, снимка 15 - Апартаменти - 52988620 Продава 4-СТАЕН, гр. София, м-т Камбаните, снимка 16 - Апартаменти - 52988620 Продава 4-СТАЕН, гр. София, м-т Камбаните, снимка 17 - Апартаменти - 52988620 1/17
Продава 4-СТАЕН, гр. София, м-т Камбаните
гр. София, м-т Камбаните Наблюдавай

Публикувана/обновена вчера в 12:01 ч.

Тип апартамент
4-стаен
Квадратура
210 кв. м.
Цена на кв.м.
2738 €/кв. м.
Вид строителство
Тухла
Eтаж
2
Unique Estates има удоволствието да ви представи просторен четиристаен апартамент за продажба в затворен комплекс Gravity Homes.

Комплексът Gravity Homes се намира в престижния район 'Камбаните', с бърз достъп до центъра на града и Околовръстният път, близо до природата и Витоша.

Имотът се различава с функционално разпределение, много естествена светлина и усещане за простор. Комплексът предлага високо качество строителство, 24/7 охрана, богато озеленена сред, и разнообразие от удобства за комфортен и модерен начин на живот.

Антре
Просторна дневна с кухноя и трапезария
Склад
Баня/тоалетна
Две спални
Трета спалнив със собствена баня и дрешник Ref. ID:28383
Преглеждания: 217
Другите търсят също
Обяви на потребителя ЮНИК ЕСТЕЙТС Виж всички 1149 обяви
Препоръчани за теб
Цена:
575 000 € 1 124 602,25 лв
Не се начислява ДДС